Új téma nyitása Hozzászólás küldése  [ 4 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Suzuka nyilatkozatok
HozzászólásElküldve: 2017.10.26. 20:30 
Adminisztrátor

Itt lehet nyilatkozni a futamról!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: Suzuka nyilatkozatok
HozzászólásElküldve: 2017.10.26. 21:13 

Hű, hol is kezdjem. Az időmérő előtt nem sokkal futottam meg a legjobb körömet, amely után az időmérőn a Q2-be bejutottam, ott pedig a leggyorsabb voltam a Ladák közül.

Az első futamon a rajtom nem a legjobbra sikerült, elmaradt a hungaroringi és valenciai rajtjaimtól, de nem is a legrosszabb volt. Sajnos itt nem figyeltem a gumik óvására, így amint elkezdtek kopni a gumik megindult a szenvedés, ami majdnem soha nem akart véget érni.

A második futamon se sikerült jól a rajt, de a gumikra az előző futamból okulva már vigyáztam, csak aztán egy egész nagy csata közepette a csapattársam kipöccintett, és annál a tempónál nem tudtam megfogni, így egy gyenge hétvégét zártam, ami jobb is lehetett volna, tempóból kiindulva.

A csapat teljesítményével elégedett vagyok, mind a 4 autó jól teljesített, ha a körülmények úgy adódtak volna, sokkal eredményesebb második futamom is lehetett volna. A balesetet azóta átbeszéltük minden szemszögből, így bizakodva állunk az osztrák hétvége előtt.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.10.26. 21:33 

Sziasztok!

Elsőnek is, köszönöm hogy itt lehetek, és befogadott csapatába a Race Dream Team. :)
Nagyon jó az összhang, valamint segítőkész mindenki! Remélem, sokáig így marad! :)

A tesztek elég jól sikerültek, minden beállítást kipróbáltunk. Elég jó lett, de az időmérőre már nem bírtam kiautózni azt a tempót, ami bennem, és az autóban volt. Egy középmezőnyt sikerült össze hozni.

Az első, és a második futam is vegyes érzelmekkel zárult. A rajtokat mindig nagyon jól el tudom csípni, 3-4 helyeket tudok előre jutni, de próbálok mindig kimaradni az első kanyarokban a csete patékból, ne hogy sérüljön az autó. Van pár vad pilóta, de azt gondolom, pár futam, és majd mindenki helyén kezeli a dolgokat.
Szóval a rajtom jól sikerült, de aztán vagy géphibám vagy a játék, nem tudni, de valaki mögött autózva nagy akadások, laggok voltak nekem pl. és hol a pályán voltam, hol pedig már a füvön, hiszen olyat akadt, hogy a kép pár mp re meg állt. Így elég élvezhetetlen volt, de remélem nem lesz több ilyen probléma.

Az első versenyen a 12.helyen, míg a 2.futamon a 10 helyen értem célba. Közép mezőnyben is baromi jó, fair csatákat tudunk vívni. Ami nagyon tetszett. :) Bár még a gumi kopásra vigyázni kell, nagyon hamar el melegednek a gumik, de kellő óvatossággal, és jó beállítással szerintem kezelhető lesz, és nem lesz probléma.

Következő futamra még többet edzünk, és még több beállítást kipróbálunk, hogy az élmezőnyben tudjon autózni a csapat mind a 4 tagja! Hiszen az első teszten meg mutattuk, hogy ott tudunk lenni a dobogón!

Jó felkészülést mindenkinek, és nyomjátok a teszteket! :-D

Üdv: Karimo!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.10.26. 22:57 

Hosszú idő után ismét az SBR ligában versenyezni kifejezett öröm volt számomra mivel anno itt kezdtem a szimulátorozást. Régi versenytársak,barátok, és fél év inaktivitás után visszatérni, nagyon jó érzés volt.

Nem vártam sokat a kvalin mivel tudtam hogy vannak nálam gyorsabbak is.Az időmérőn számomra meglepő módon bejutottam a Top3-ba, amit ugyan sikerült megnyerni a hétvége legjobb idejével, de mivel a bírók szerint vágtam, így kizártak. Egyáltalán nem érzem jogosnak,sőt, de hát ez van el kell fogadni.

Az első futamon egy eléggé rossz rajtot vettem, az első körben az autó hátulja nagyon mozgott, mert nem melegítettem fel eléggé a gumikat. Szalavics Jocó elém került. Próbáltunk egy olyan taktikát hogy a két Race Dream Teames pilótára felzárkózunk, de sajnos nem sikerült. Jocó egyszer hibázott, így elé kerültem amivel sikerült 3-ként végeznem.A végére eléggé szenvedősre sikerült a vezetés mert elfogytak a gumik, így a második futamra ki kellett találni valamit. Gratulálok a Race Dream Teamnek az első két helyhez.Szép volt fiúk.

A második futamra állítottam a kocsin. A futamon a rajt jobban sikerült, a cél az volt hogy egyik Race Dream Teames pilóta se kerüljön elém, mert akkor nagyon nehéz lesz őket megfogni. Próbált beszúrni közém és Nyárasdy Isti közé, de időben észrevettem és így sikerült a kaput bezárni. A JBIG Competizione pilótáival élvezetes csatát vívtam. Gál Gerit és Bartha Márkot nagyon nehéz volt megelőzni. Szabó Tomit nyomás alá helyezve és hibáját kihasználva sikerült a második helyet megszerezni.

Összességében elégedett vagyok, sokkal jobb hétvégét sikerült zárni mint amit vártam. Gratulálok mindenkinek, SalzburgRingen találkozunk!

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás küldése  [ 4 hozzászólás ]